Kariéra

Stavbyvedoucí, Technik realizace zakázek TZB

HPP

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení zasmluvněných zakázek od seznámení se s projektem a nabídkou až po předání celého díla
  • Vyřešení ekonomiky celé akce
  • Řešení technických stránek a problémů vzniklých při realizaci

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání a praxi v oboru TZB!
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatný a proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • K dispozici automobil
  • Práci v týmu, který spolu pravidelně tráví čas i po pracovní době - typ rodinné firmy
  • Zajímavou práci na malých, středních i velkých zakázkách
  • Dobře odvedenou práci umíme dobře ohodnotit
  • Osobní odborný růst vč. firmou organizovaných školení
  • A spoustu dalších firemních benefitů

Kontakt

jana.kratochvilova@tzpro.cz

+420 604 673 633

Projektant v oboru TZB, Brno

HPP

  • zpracování projektové dokumentace všech stupňů včetně rozpočtů profesí VZT, ÚT, CHL, ZTI
  • tvorba koncepcí a technickoekonomických studií
  • komunikace se zákazníkem, subdodavateli, stavebními úřady, správci sítí a dotčených orgánů
  • autorský dozor a "exkurze po stavbách" (prohlídka realizovaných projektových dokumentací - vzdělání se i z pohledu montáží)
  • práce na zajímavých projektech

Požadujeme

  • VŠ, nebo minimálně SŠ vzdělání strojního nebo stavebního směru obor TZB, technika prostředí (vhodné i pro absolventy)
  • znalost na softwarech MS Office (Excell, Word, Onenote), AutoCAD, REVIT výhodou
  • základy výpočtových programů Protech, Techcon
  • řidič osobního automobilu (skupina B)
  • odpovědnost, samostatnost, iniciativa, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • práci na HPP v přátelském a mladém kolektivu (možnost nástupu ihned)
  • po prvním roce smlouvu na neurčito a týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office dle domluvy
  • znalosti a zkušenosti již zapracovaných kolegů
  • možnost vzdělávání se jak v oboru, tak i mimo něj (jazykové kurzy,..)
  • multisport karta, mobilní telefon, počítač, možnost zapůjčení firemního auta k osobním účelům, příspěvky na stravování, firemní akce (zimní a letní teambuilding a další)

Kontakt

Svářeč - potrubář

HPP / OSVČ

Požadujeme

  • Svářečský průkaz (svařování plamenem, příp. elektrickým obloukem, příp. TIG)
  • Praxe v oboru – není podmínkou, pokud máte chuť se učit a zdokonalovat
  • Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práci v týmovém kolektivu
  • Zajímavou práci na různorodých, ale vždy zajímavých zakázkách
  • Veškeré vybavení potřebné k práci je u nás samozřejmostí
  • Osobní odborný růst, vč. potřebných školení a rozšiřování kvalifikací
  • Mnoho dalších firemních benefitů

Kontakt

Instalatér, topenář, plynař, montér

HPP i ŽL

Požadujeme

  • Znalost a zvládnuté řemeslo (např. CHL, PLYN, ZTI, ÚT, VZT, KLM), výuční list výhodou
  • Praxi v oboru – velká výhoda
  • Samostatnost, spolehlivost, dochvilnost
  • Ochotu cestovat a pracovat po celé ČR, převážně ale realizujeme na Moravě
  • Řidičský průkaz sk. B nebo svého parťáka s řidičským oprávněním

Nabízíme

  • Práci v týmovém kolektivu, který spolu pravidelně tráví čas i po pracovní době - typ rodinné firmy

Kontakt

Obchodní partneři